UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU TOPLUMSAL BOYUTTA KİŞİSEL GELİŞİM DESTEK PROJESİ BAŞLATTI

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU TOPLUMSAL BOYUTTA KİŞİSEL GELİŞİM DESTEK PROJESİ BAŞLATTI

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, toplumsal boyutta kişisel gelişime destek projesi başlattı. Proje kapsamında 4 adet 20-50 sayfa arasında kitap bastırıldı. Sevgi Adası Kuzey Kıbrıs Bilinçlendirme Seferberliği projesi, son iki yıldır sosyal ve ekonomik açıdan dezavantajlı olan bölgelerdeki çocuk ve ailelere yönelik sürdürülen “Çocuklarımıza Sevgi Aşılıyoruz” isimi çalışmanın ada geneline taşınması olarak tanımlandı. Projeyle ilgili komisyon binasında basın toplantısı düzenlendi.

KARAOKÇU: “EN BÜYÜK HEDEFLERİMİZDEN BİRİ KİŞİSEL GELİŞİM”

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, en büyük hedeflerinin bir tanesinin kişisel gelişim olduğunu ifade etti. Karaokçu, “Çocuk, genç ve ailelerimizi kişisel olarak güçlendiremezsek bu risklere karşı daha zayıf bir toplum olacağımız inancındayız” dedi.

İLHAN: “FARKLI NOKTALARDA GİDİLİYOR”

Proje Koordinatörü Marziye İlhan ise her çocuğun risk altına olduğunu, ailelerin doğru bildiği yanlışların bulunduğunu ifade etti.  İlhan, “Çocuklarımızı doğru yönlendiriyoruz derken bir bakıyoruz farklı noktalarda gidiliyor” dedi

Bir cevap yazın